O PROJEKTU


Apartmánové domy Jeseníky resort – nadstandartní bydlení v Jeseníkách, k.ú.Horní Václavov.

 

Apartmánový dům má 2. NP s obytným podkrovím (4 apartmánové jednotky (2x 2+kk, 2x 3+kk) s parkováním na vlastním pozemku, umístěný v krásném prostředí Hrubého Jeseníku, v blízkosti lesa a řeky Moravice, s výhledem na nejvyšší horu Jeseníků – Praděd (1492 m.n.m.), realizovaný v lokalitě k.ú.Horní v rámci developerského projektu Jeseníky – resort. Stavba jed zděná, z cihel POROTHERM, zateplení polystyren, okna a dveře plastová, betonová střešní krytina.

APARTMÁNOVÁ JEDNOTKA – přízemní 2+kk, největší terasa

Apartmán v 1NP se samostatným přístupem a vlastní částí zahrady k možnému přikoupení. Skládá se z místností pro ložnici, koupelnu s wc, obývací pokoj a vlastní terasy.


Kupní cena: kontaktujte nás na emailu info@jeseniky-resort.cz

Podlahová plocha: 64 m2 (47,2 m2 + 16,8 m2)

Rozměry: 9,5 m x 5,1 m

APARTMÁNOVÁ JEDNOTKA – mezonet 3+kk, velký podkrovní pokoj

Apartmán 2NP a podkroví se samostatným přístupem a vlastní částí zahrady k přikoupení. Skládá se z místností pro ložnici, koupelnu s wc, obývací pokoj s vlastní terasou a velký podkrovní pokoj.


Kupní cena: kontaktujte nás na emailu info@jeseniky-resort.cz

Podlahová plocha: 92,2 m2 (47,2 m2 + 36,8 m2 + 8,2 m2)

Rozměry: 9,5 m x 5,1 m

K jednotkám se pořizuje:

Vlastní pozemek  – zahrada s možností výstavby zahradního domku apod.

Vnitřní krbové kamna, venkovní krb, pískoviště a terénní úpravy, dvě stání pro auta.

Příjezd po obecní komunikaci, v blízkosti se nachází Ski areál Čertova hora se čtyřsedačkovou lanovkou a hotel Imperial, který nabízí služby restaurace a wellness, nejen pro hotelové hosty.

Atraktivita lokality je dána bezprostřední blízkostí Karlova pod Pradědem, nedaleko lázeškého města Karlova Studánka a vodní nádrže Slezská Harta. Lokalita má díky významným investicím do okolí v posledních letech do budoucna vysoký potenciál (investice Slezská Harta – lodní doprava, Karlov – 5 dokončených LD, Karlova Studánka – dokončená rozsáhlá investice).

KONTAKT

Jeseníky Resort
Družstvo vlastníků půdy Jeseníky
Pražákova 34
Brno, 619 00
kontaktní osoba (prodej apartmánový bytů) : MgA. David Sedláček
tel : 777 742 407